Spalio 19d. mokyklos mokinių komanda dalyvavo nacionalinėje projekto „Kuriame Respubliką“ koferencijoje, kuri vyko Kaune, Vytauto Didžiojo universitete.
       Konferencijos metu 25 šalies mokyklos ir kolegijos pristatė savo projektus, kurie buvo pripažinti geriausiais tarp 120 dalyvavusių mokyklų. Džiugu, kad mūsų mokyklos projektas „Olimpietiška mokykla“ taip pat pateko į geriausių projektukų sąrašą.
      Mokinių komanda pristatė mokyklos projektą didžiulei mokinių ir mokytojų auditorijai, atvykusiai iš visos Lietuvos. Projektų mugės metu mūsų mokinių stendas sulaukė didžiulio dalyvių susidomėjimo. Mokiniai pasakojo apie pasirinkto projekto idėjos atsiradimą, nuveiktas veiklas ir pasiektus rezultatus, rodė mokyklos Olimpinių žaidynių filmą.
       Įvairaus amžiaus moksleiviams, studentams ir mokytojams konferencija buvo labai naudinga ir įdomi. Mokiniai bendravo, susipažino su kitų mokyklų komandomis, pasidalino informacija bei atrado naujų, įdomių idėjų. Komandos susipažino, pabendravo su konferencijoje dalyvavusiais įžymiais Lietuvos žmonėmis.
       Antrajame projekto etape bus sukurti 25 edukaciniai filmai apie 25 geriausius mokyklų projektus, kurie bus naudojami kaip mokomoji pilietiškumo ugdymo medžiaga Lietuvos mokyklose.

Grįžti

 

 

 

 

 

Sutikti su slapukų ir privatumo politika? Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius.Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk