Sausio 9d. 14 val. šviesiojoje gimnazijoje vyko projekto „Lyderių laikas 2“ Kėdainių rajono savivaldybės kūrybinės komandos ir mokyklų kūrybinių komandų atstovų susitikimas, kurio metu dalyviai stebėjo ir klausėsi video konsultacijos su užsienio ekspertėmis prof. Louise Stoll ir Colen Jackson. Videokunsultacijoje dalyvavo mūsų mokyklos komanda: direktoriaus pavaduotoja Rita Naruševičienė, mokytojos Ingrida Neliupšienė ir Aušra Matažinskienė.

    Konsultacijos metu profesorės atsakinėjo į pateiktus klausimus. Jos akcentavo, kad vykdant programą labai svarbu lyderiavimo savanorystės skatinimas ir pokyčių stebėjimas. Dalyvius suintrigavo konsultančių aptartas „Kritinio draugo“ metodas, kuris turėtų būti populiarus ne tik Japonijoje, Anglijoje, bet ir mūsų mokyklų mokytojų bendruomenėse.

Grįžti