Kėdainių „Aušros“ sveikatinimo ir sporto pagrindinėje mokykloje vyko LMOF „Drąsūs, Stiprūs, Vikrūs“ estafečių finalinės varžybos.
     2003 m. ir jaunesnių mokinių varžybose dalyvavo 40 komandų. Finalinėse varžybose rungėsi komandos, kurios savo zoninėse (12 pogrupių) ir tarpzoninėse (4 pogrupiai) varžybose laimėjo pirmąsias vietas. Teisę dalyvauti 2003 m. gimusių ir jaunesnių mokinių finalinėse rungtynėse iškovojo 4 komandos: Širvintų pradinė mokykla, Kėdainių „Aušros“ sveikatinimo ir sporto pagrindinė mokykla, Panevėžio pradinė mokykla ir Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija. Jau pirmosiomis akimirkomis tarp komandų vyko atkaklios rungtynės.
     Susumavus visų komandų estafetėse surinktus taškus paaiškėjo: nugalėtojai tapo Panevėžio pradinės mokyklos komanda, surinkusi 18 taškų, antrąją vietą užėmė Širvintų pradinė mokykla, trečiąją vietą - Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos komanda, o ketvirtoji vieta atiteko Kėdainių „Aušros“ sveikatinimo ir sporto pagrindinei mokyklai.