Kėdainiuose surengto projekto „Ateities čempionai” finalinėse varžybose triumfavo mūsų mokyklos komanda. Antrą kartą surengtame konkurse mūsų komanda iškovojo ne tik taurę, bet ir piniginį prizą – 10 tūkst. litų sporto inventoriui įsigyti.
    Varžybose dalyvavo 3–8 klasių moksleiviai. Pasveikinti jaunųjų sportininkų buvo atvykusios projekto ambasadorės – viena geriausių visų laikų Lietuvos krepšininkių Jurgita Štreimikytė- Virbickienė ir daugkartinė bėgimo čempionė Eglė Balčiūnaitė. „Dabartinėje visuomenėje vaikai labai žavisi kompiuteriais ir dažnai pamiršta ar tingi sportuoti, nes tam reikia jėgų, energijos, – sakė J.Štreimikytė- Virbickienė. – Tačiau sportas net ir mėgėjiškas, yra žavus. Tie vaikai, kurie dabar sportuoja, ateityje bus pranašesni už bendraamžius. Jie išgyvena tikras emocijas, todėl projektą  palaikiau  ir palaikysiu ateityje.” „Lietuvos mokyklose vaikams neretai trūksta įkvėpimo sportuoti ir džiaugtis sportu. Norime paskatinti sporto, kaip malonaus, naudingo ir kiekvienam jaunam žmogui būtino užsiėmimo, sampratą”, – sakė projekto rėmėjos UAB „Daumantai LT” vadovas Saulius Grinkevičius.

    Įsakymas dėl padėkų skyrimo.   

Grįžti

 

 

Sutikti su slapukų ir privatumo politika? Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius.Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk