Progimnazijoje dirba 64 mokytojai ir pagalbos mokiniui specialistai (psichologas, 2 specialieji pedagogai, logopedas, 2 socialiniai pedagogai), 2 bibliotekininkai, 1 mokytojas padėjėjas. 25 pedagogai yra įgiję mokytojo metodininko, 31 — vyresniojo mokytojo kvalifikacines kategorijas. Mokytojų amžiaus vidurkis — 51 metai.
     Aktyviausi projektų, įvairių renginių organizatoriai ir iniciatoriai yra mokytojai Rita Lukoševičienė, Marija Burneikienė, Danguolė Tumėnienė, Laima Pauliukevičienė, Ingrida Neliupšienė, Erika Lavrukėnienė, Rita Naruševičienė, Zita Kairaitytė, Dijana Jermakovienė, Danguolė Tumėnienė, psichologė Olga Lukšienė, socialinės pedagogės Jurgita Sinickienė ir Danutė Lukoševičienė, specialioji pedagogė Daiva Plungienė. Gerų akademinių, sportinių ir meninių rezultatų rajono ir respublikos moksleivių olimpiadose ir konkursuose 2017 metais pasiekė mokytojų Jolitos Gvergždienės, Irenos Ratkuvienės, Ryčio Karnatkos, Eglės Kuprijanovienės, Danguolės Tumėnienės, Dijanos Jermakovienės, Violetos Kalvaitienės, Ritos Kerzienės, Jūratės Daugnorienės,  Stefanijos Unikienės, Gražinos Damaševičienės, Ritos Naruševičienės, Irenos Adomavičiūtės, Nijolės Petrulienės, Editos Liniuvienės, Rasos Pociuvienės, Ligitos Klimavičiūtės, Ingridos Neliupšienės, Agnės Kučmienės, Jūratės Kačinskienės, Rasos Rojienės, Danutės Pilibienės, Vytauto Greičiaus ir kt. mokytojų ruošti mokiniai.
     Progimnazijoje yra daug kūrybingų, iniciatyvių mokytojų, kurie šoka ir dainuoja mokyklos meniniuose kolektyvuose. Dažnai rajono parodose yra eksponuojami mokytojų Marijos Burneikienės, Rasos Rojienės kūrybiniai darbai.

Dalykas Mokytojo vardas, pavardė Kategorija, kvalifikacija

Vadovaujama klasė

Dorinis ugdymas  
Etika Rita Lengvinienė Mokytoja metodininkė  7c
Tikyba Zita Kairaitytė Mokytoja metodininkė  
Lietuvių kalba Irena Adomavičiūtė Mokytoja metodininkė  
Edita Liniuvienė Vyresnioji mokytoja  6a
Rita Naruševičienė Mokytoja metodininkė  
Nijolė Petrulienė Vyresnioji mokytoja  
Rasa Pociuvienė Vyresnioji mokytoja  6e
Anglų kalba Vida Bareikienė Vyresnioji mokytoja  
Ligita Klimavičiūtė Mokytoja metodininkė 5d 
Erika Lavrukėnienė Vyresnioji mokytoja  
Ingrida Neliupšienė Mokytoja metodininkė 8b
Vilma Petkuvienė Vyresnioji mokytoja 5b
Laima Plungienė Vyresnioji mokytoja 5c
Rusų kalba Nijolė Černiauskienė Vyresnioji mokytoja  
Rita Lengvinienė Vyresnioji mokytoja  7c
Vokiečių kalba Ramunė Misiūnienė Mokytoja metodininkė 6b
Matematika Aniceta Chrapačienė Mokytoja metodininkė  
Gražina Damaševičienė Mokytoja metodininkė  
Stefanija Unikienė Vyresnioji mokytoja  7b
Gamta ir žmogus Danutė Kazlauskienė Vyresnioji mokytoja  
Biologija Danutė Kazlauskienė Vyresnioji mokytoja  
Agnė Kučmienė Vyresnioji mokytoja  
Fizika Jūratė Kačinskienė Vyresnioji mokytoja  7a
Chemija Agnė Kučmienė Vyresnioji mokytoja  
Informacinės technologijos Rūta Pečiulienė Vyresnioji mokytoja  6c
Istorija Artūras Linauskas Vyresnysis mokytojas  
Rita Lukoševičienė Mokytoja metodininkė  
Ledina Marozienė Mokytoja metodininkė  
Geografija Laima Pauliukevičienė Mokytoja metodininkė  8a
Dailė Marija Burneikienė Mokytoja metodininkė  
Muzika Gretė Jokubauskienė Mokytoja  
Choreografija Danutė Pilibienė Vyresnioji mokytoja  
Technologijos Rasa Rojienė Vyresnioji mokytoja  
Audronis Valčiukas Vyresnysis mokytojas  
Kūno kultūra Eglė Kuprijanovienė Vyresnioji mokytoja  
Jolita Gvergždienė Mokytoja metodininkė 5a 
Rytis Karnatka Vyresnysis mokytojas 7d
Tadas Lukoševičius Vyresnysis mokytojas  
Žmogaus sauga Artūras Linauskas Vyresnysis mokytojas  
Pradinis ugdymas Jūratė Bredikhina Vyresnioji mokytoja 3c
Gendrutė Burkauskienė Vyresnioji mokytoja 4c
Jūratė Daugnorienė Mokytoja metodininkė 4a
Audronė Gailiūnienė Mokytoja metodininkė 3a
Rita Grigaitienė Vyresnioji mokytoja 1b
Diana Jermakovienė Mokytoja metodininkė 1a
Daina Kačegavičienė Vyresnioji mokytoja 2b
Violeta Kalvaitienė Mokytoja metodininkė 3d
Rita Kerzienė Vyresnioji mokytoja 2c
Rita Krivoūsienė Mokytoja metodininkė 1d
Gabrielė Misevičienė Mokytoja 2e
Vida Pocienė Vyresnioji mokytoja 2d
Audronė Radauskaitė Vyresnioji mokytoja 1c
Irena Ratkuvienė Vyresnioji mokytoja 2a
Rasa Supronienė Vyresnioji mokytoja 4d
Danguolė Tumėnienė Mokytoja metodininkė 4b
Violeta Žardzinskienė Vyresnioji mokytoja 3b
Prailgintos dienos grupė Marija Misienė Mokytoja  
Donata Žydelienė Mokytoja  
Kiti pedadogai Jurgita Sinickienė Socialinė pedagogė metodininkė 8c
Danutė Lukoševičienė Socialinė pedagogė metodininkė  
Olga Lukšienė Psichologė  
Laisvė Sarulienė Logopedė metodininkė  
Asta Dikidži Specialioji pedagogė metodininkė  
Daiva Plungienė Specialioji pedagogė metodininkė  
Giedrė Valansevičė Mokytojo pagalbininkė 6d
Gerda Korkozaitė Mokytojo pagalbininkė  

 

 

 

Sutikti su slapukų ir privatumo politika? Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius.Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk